+48 601 887 486 / +48 605 910 808 stararzeznia@csl.eu

Kobiecym głosem na dwa serca

To wyjątkowy wieczór podczas którego dwie charyzmatyczne kobiety wyśpiewują co im w duszy gra w partiach solowych i w duetach a także wspierając się drugim głosem.

W programie usłyszycie Państwo oryginalne kompozycje Doroty Wasilewskiej do słów Edwarda Stachury, Dagny Ślepowrońskiej, Dariusza Wasilewskiego, Jana Jakuba Należytego i Tadeusza Kubiaka, a także evergreeny w tłumaczeniu Jana Jakuba Należytego takie jak The shadow of Your Smile, Iv got You under my skin, My funny Valentine, Im calling You, Iv dreamed of You z repertuaru Barbry Streisand ,Franka Sinatry i Nathalie Cole a także w oryginalnej wersji językowej, przepiękną piosenkę Carli Bruni.
Wokalistki nie stronią także od klasyki i aby dopełnić tę koncertową opowieść o kobiecej duszy zaśpiewają Plaisir d’Amour i Ave Maria skomponowaną przez Astora Piazzollę.

Przy fortepianie i mikrofonie: Dorota Wasilewska
Przy mikrofonie i fortepianie: Julita Kożuszek

Bilety: 40 zł przedsprzedaż/ 50 zł w dniu wydarzenia

Dorota Wasilewska
Ukończyła PSM im Fryderyka Chopina na Bednarskiej w Warszawie w klasie interpretacji piosenki. Jest laureatką II miejsca Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wroclawiu w duecie z Wieslawa Sós, oraz indywidualnego wyróżnienia .
Komponuje i aranżuje muzykę do filmów dokumentalnych, piosenek, współpracuje z teatrami przy powstawaniu spektakli muzycznych. Wydała płytę Wniebogłosy, w tym roku ukaże się jej druga, autorska płyta ”Gdy nie da się kupić miłości”. Współpracuje z artystami jako kierownik muzyczny.

 • 00

  dni

 • 00

  godzin

 • 00

  minut

 • 00

  sekund

Data

17.04.2021

Czas

19:00

Koszt

40/50

Więcej informacji

Bilety
CKE Stara Rzeźnia

Lokalizacja

CKE Stara Rzeźnia
ul. Tadeusza Wendy 14, Szczecin
Kategoria

Organizator

CKE Stara Rzeźnia
Telefon
609 189 500
Email
stararzeznia@csl.eu
Bilety

Następne wydarzenie

Najnowsze wpisy