+48 601 887 486 / +48 605 910 808 stararzeznia@csl.eu

Do zakochania jeden krok | Warsztaty z coach Małgorzatą Krawczak

Do zakochania jeden krok – tak śpiewał lata temu Andrzej Dąbrowski. I jak to w piosence, chodziło o to, by Ona i On zrobili ten jeden krok, gdy „się zapala wzrok, dopóki się splatają ręce (…) bo potem znowu codzienności kurz…”

A jeżeli Ona i On jest w każdym z nas i w kobiecie i w mężczyźnie? Ona – energia żeńska i On – energia męska? To tak bardzo niezauważana, niedoceniana i nierozumiana relacja z samą_ym sobą.  Nie znając siebie i swojej energetyki, nie rozumiejąc swej najgłębszej potrzeby kochania siebie, szukamy na zewnątrz najlepszej „miłosnej fotowoltaiki”. Wybieramy i przebieramy w ofertach, czasem bierzemy pierwsze z brzegu, ale to i tak bez znaczenia, bo instalatorem jest codzienność, mocno niedoinformowana w naszych sprawach, montuje panele, podłącza instalację i dochodzi do różnych przesileń i nieprawidłowości. I na domiar złego, nie uznaje reklamacji.

Prawdziwie pokochać Jego czy Ją bez kochania siebie to tak, jakby zawrócić bieg rzeki. Nierealne. Jak pokochać siebie? Najpierw zacząć od poznania siebie i następnie poznać i porozmawiać potrzeby  Jej, czyli energii żeńskiej i Jego, czyli energii męskiej i pozwolić, by zakochali się w sobie. A do tego zakochania to naprawdę jeden krok – krok w stronę siebie. A miłość do siebie to równowaga energetyczna Yin-Yang

I do takiego procesu zapraszam Cię. Do poznania, zrozumienia i zrównoważenia Yin-Yang. Miłość do siebie otwiera nas na relacje pełne zrozumienia i wzajemności. Gdy kochasz siebie, to w żadnej relacji nie rezygnujesz z siebie i nie pozwolisz na to osobie, którą kochasz. A jak mawiała Maria Czubaszek – „prawdziwej miłości to nawet małżeństwo nie zaszkodzi.”

Jak i podczas wcześniejszych spotkań, tak i podczas tego ciekawym doświadczeniem dla uczestników będzie praca z obrazem. Praca, która wykracza daleko poza schematy wyuczone, czyli „Co widzę na obrazku?”. To będzie praca na poziomie metafory, czyli „Jak to, co widzę na obrazku, odzwierciedla to, co się dzieje w moim życiu?” I choć na początku dla wielu może to być ogromna przeprawa ze swoimi utartymi i skostniałymi przekonaniami, bo „Obrazek, to obrazek, nie życie”, to z czasem okazuje się, że życie to niezliczona ilość obrazków.

Warsztaty są bezpłatne, jednak obowiązują zapisy: gosia@malgorzatakrawczak.pl

Nazywam się Małgorzata Krawczak i z coachingiem zetknęłam się 15 lat temu i od razu wiedziałam, że to tego szukałam myśląc o mojej karierze zawodowej. W tym kierunku zaczęłam się kształcić i jest to proces, który trwa – ucząc się uczę innych. W swojej pracy najbardziej lubię łączyć facylitację Points Of You® z praktykowaniem Soul Coaching®. Obie metody kocham szczerze.

Coaching położył kres moim wieloletnim poszukiwaniom właściwej dla mnie drogi zawodowej. Od tamtego czasu podążam za swoją pasją – wspieranie ludzi w radzeniu sobie z trudnymi emocjami, które im towarzyszą w relacjach. Z układania własnych relacji i bazując na kilkuletniej pracy z ludźmi powstała książka „Coaching relacji z sobą i bliskimi”.

Pracuję z osobami, które chcą powrócić do swojego życia, realizować swoje marzenia i czerpać radość z życia. To, jakich transformacji można się spodziewać podczas pracy ze mną.

Data

14.02.2024
Expired!

Czas

18:00

Więcej informacji

Czytaj więcej
CKE Stara Rzeźnia

Lokalizacja

CKE Stara Rzeźnia
ul. Tadeusza Wendy 14, Szczecin
Kategoria

Organizator

CKE Stara Rzeźnia
Telefon
609 189 500
Email
stararzeznia@csl.eu
Czytaj więcej

Następne wydarzenie