+48 601 887 486 / +48 605 910 808 stararzeznia@csl.eu

GDY LĘK BURZY SPOKÓJ, ODBUDUJ GO MIŁOŚCIĄ. / wsparcie dla ofiar wojny w Ukrainie

‘GDY LĘK BURZY SPOKÓJ, ODBUDUJ GO MIŁOŚCIĄ.’

wsparcie dla ofiar wojny w Ukrainie

Solidaryzując się z Ukraińcami, proponujemy Państwu niecodzienne wydarzenie i inicjatywę. Pragniemy dzielić się dobrem i wspomóc ofiary wojny w Ukrainie. Jest to wydarzenie charytatywne, dlatego też informujemy że podczas eventu będziemy prowadzić zbiórkę na wyżej wymieniony cel.

Na tę okazję artystka i stylistka Kamila Maślak przygotowała specjalny mural w geście wsparcia. Więcej informacji na temat powstawania pracy znajdziecie Państwo na naszym facebooku oraz instagramie!

Zapraszamy Państwa serdecznie do pomagania razem z nami <3 Wiemy, że macie wielkie serca, które gotowe są bezinteresownie nieść pomoc naszym potrzebującym sąsiadom. 

Harmonogram zbiórki charytatywnej

17.00 – koncert muzyki filmowej w wykonaniu Chóru Kameralnego Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie pod dyrekcją Iwony Wiśniewskiej-Salamon i przy akompaniamencie muzycznym Macieja Skowronka.

18.00 – wykład Małgorzaty Krawczak „Gdy lęk burzy spokój odbuduj go miłością”

Opis wydarzenia 

Każdy z nas ma w sobie wewnętrzny spokój. Takie miejsce w sobie, które po zamknięciu oczu odczuwamy jako źródło błogości. Każdy je ma, nie każdy o nim pamięta.

I kiedy czasem w życiu stajemy w obliczu kryzysu, traumy, wojny, utrzymanie tego wewnętrznego spokoju jest jedną z najważniejszych rzeczą, którą możemy zrobić dla siebie, dla naszych bliskich, dla innych ludzi. Czasem też jedyną – dlatego najważniejszą.

Dla ludzi walczących o wolność kraju i życia największym wsparciem jest świadomość, że ich bliscy czują spokój, że są z dala od piekła, że wierzą w spokój, o który toczą się walki.

„Nie wystarczy mówić o spokoju. Trzeba w niego wierzyć. Ale nie wystarczy w niego wierzyć. Trzeba jeszcze nad nim pracować.” Tymi słowami Eleanor Roosevelt wielokrotnie wspierała swoich rodaków. A ja zapraszam Cię na wyjątkowy warsztat, by popracować nad tym, w co wierzymy.

Jak dbać o wewnętrzny spokój, by wierzyć, że pokój powróci do kraju? Jak odbudować ten wewnętrzny DOM, by mówić o pokoju z poziomu miłości, nie lęku? Lęk jest wibracją konfliktów i nieporozumień, które zaczynają się w każdym człowieku, gdy ten pozbawiony jest miłości. Lęk by łączył, potrzebuje podsycania atencji. Miłość łączy sama z siebie. Zapraszam na wykład.

 

Data

08.03.2022
Expired!

Czas

17:00

Więcej informacji

Czytaj więcej
CKE Stara Rzeźnia

Lokalizacja

CKE Stara Rzeźnia
ul. Tadeusza Wendy 14, Szczecin

Organizator

CKE Stara Rzeźnia
Telefon
609 189 500
Email
stararzeznia@csl.eu
Czytaj więcej

Następne wydarzenie