+48 601 887 486 / +48 605 910 808 stararzeznia@csl.eu

Gwiazdka nad Łasztownią / koncert Arfik i R. Leoszewski

Gwiazdka nad Łasztownią z grupą artystyczną ARFIK, to już tradycja. W niedzielne popołudnie 5 grudnia znów zabrzmi dziecięcy śpiew, znów Gwiazdka będzie nam zwiastowała nadejście magicznego czasu, pełnego refleksji, miłości i zrozumienia.
Jest jeszcze dodatkowa okazja do świętowania. W tym roku Arfik podaruje nam piękny prezent – nową płytę CD pt. „Nibyzima”. Właśnie piosenki i wiersze z tej płyty zaprezentuje w swoim gwiazdkowym programie artystycznym. Wydawnictwo jest częścią projektu „Scena Detaliczna 2021” dofinansowanego przez Miasto Szczecin. Autorem muzyki jest twórca Arfika – Ryszard Leoszewski, a słowa śpiewane i mówione napisała szczecińska pisarka i poetka – Barbara Stenka, związana z zespołem od 25 lat.
Czy „Gwiazdka nad Łasztownią 2021” będzie i tym razem wyjątkowa i niezapomniana? To zależy również od Was, dlatego przybywajcie z rodziną i przyjaciółmi. 5 grudnia o godz. 17.00 bądźmy razem!
Dla najmłodszych dodatkowa atrakcja w postaci czytania dla nich bajek. A kto czyta? Niespodzianka! Gorąco zapraszamy
Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli nabyć bombkę Bożonarodzeniową z 9 edycji konkursu „Bombka Pełna Miłości”. Datki ze sprzedaży bombek będą przekazane na cel charytatywny – leczenie Filipka Zeniuka, który ma ciężką i złożoną wadę serca oraz bardzo rzadką delecję obejmującą gen ASH1L.
Projekt współfinansowany przez Szczecińską Agencję Artystyczną.

Data

05.12.2021
Expired!

Czas

17:00

Więcej informacji

Czytaj więcej
CKE Stara Rzeźnia

Lokalizacja

CKE Stara Rzeźnia
ul. Tadeusza Wendy 14, Szczecin

Organizator

CKE Stara Rzeźnia
Telefon
609 189 500
Email
stararzeznia@csl.eu
Czytaj więcej

Następne wydarzenie