+48 601 887 486 / +48 605 910 808 stararzeznia@csl.eu

Kev Fox Solo Act w Starej Rzeźni

KEV FOX to oczywiście 1/2 znakomitego duetu SMOLIK // KEV FOX. Kev gra też akustyczne, solowe koncerty. Wówczas do repertuaru dołącza kilka utworów, które nie znalazły się na płytach SM//KV oraz najczęściej 2 lub 3 utwory artystów, którzy byli lub nadal są dla niego inspiracją.
SMOLIK // KEV FOX
Debiutancki album SMOLIK // KEV FOX był jednym z najlepiej ocenianych albumów 2015 roku za który artyści odebrali FRYDERYKA w kategorii elektronika i alternatywa. Od czerwca 2017 ma status platynowej płyty. W wersji koncertowej te misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie SMOLIKA i niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal KEVA nabierają kompletnie nowej energii.
W 2018 ukazała się QUEEN OF HEARTS czyli EP, której sesja nagraniowa miała miejsce w legendarnym Real World Studios w UK, którego właścicielem jest Peter Gabriel.
Premiera koncertowa EP miała miejsce w ramach Live Sesji w YouTube Space w Berlinie.
Duet wciąż koncertuje, pojawił się na większości liczących się festiwali (m.in Tauron Nowa Muzyka, Męskie Granie, Olsztyn Green Festiwal itp)
Obecnie artyści pracują w studio nad kolejnym albumem.
Ciekawostką jest fakt, że pracy nad EPką towarzyszyło też powstawanie filmu w technologii VR https://www.filmweb.pl/…/Smolik+Kev+Fox+On+the+Road…/des
Ilość miejsc ograniczona do 90.

Data

04.10.2020
Expired!

Czas

18:00

Koszt

80 zł

Więcej informacji

więcej
CKE Stara Rzeźnia

Lokalizacja

CKE Stara Rzeźnia
ul. Tadeusza Wendy 14, Szczecin
Kategoria

Organizator

CKE Stara Rzeźnia
Telefon
609 189 500
Email
stararzeznia@csl.eu
więcej

Następne wydarzenie