+48 601 887 486 / +48 605 910 808 stararzeznia@csl.eu

Małgorzata Krawczak / Radość i pokój / wykład w Starej Rzeźni

Już we wtorek 29.06. w CKE Stara Rzeźnia, swoją prelekcję będzie miała coach Małgorzata Krawczak. Bardzo serdecznie zapraszamy w mury naszej instytucji ❤ Spotkania z Panią Małgorzatą twarzą w twarz to wspaniałe przeżycie, dlatego przyjdźcie i przekonajcie się sami!. Transmisja online będzie – owszem, jednak nie zastąpi ona tej magii która dzieje się przy spotkaniu osobiście. Dlatego zachęcamy by uczestniczyć w wydarzeniu osobiście!

_______________________________________________________

Każdy stan emocjonalny jest niczym ubranie – może być ciasne, niewygodne i niemodne lub wygodne i idealnie podkreślające nasze atuty.

Radość to kolejny poziom doświadczania bezwarunkowej miłości. Charakteryzuje ją niezwykła cierpliwość i zdolność utrzymywania pozytywnego nastawienia mimo długotrwałych przeciwności losu. Znakiem rozpoznawczym tego stanu jest współczucie. Na tym wysokim poziomie świadomości widzi się doskonałość stworzenia, a świat przepełniony jest znakomitym pięknem. Wszystko dzieje się bez wysiłku, występuje synchroniczność, a świat i wszystko w tym świecie postrzegane jest jako emanacja Boskości i miłości. Wola jednostki staje się jednym z wolą boską. Wyczuwa się Obecność, której moc wprawia wszystko w ruch, przekraczając konwencjonalne przekonania dotyczące natury rzeczywistości, co później przez zwykłego obserwatora nazywane jest cudem.

Pokój, jako stan emocjonalny, jest niewzruszony. Działania stają się bezwysiłkowe, spontaniczne, harmonijne, a ich rezultat przepełnia Miłość. Ma miejsce przeskok w postrzeganiu wszechświata i naszej z nim relacji. Panowanie obejmuje wewnętrzna Jaźń. Ja indywidualne zostaje przekroczone, a razem z nim wszystkie uczucia, przekonania, tożsamości i zainteresowania. Tutaj nie ma już żadnego konfliktu. Nie ma już w ogóle negatywności, a wszechobejmująca miłość doświadczana jako spokój, cisza, bezczasowość, dopełnienie, realizacja, nieporuszenie i zadowolenie. Jest wewnętrzna cisza i światło, poczucie jedności, połączenia i całkowitej wolności.

Data

29.06.2021
Expired!

Czas

18:00

Więcej informacji

Czytaj więcej
CKE Stara Rzeźnia

Lokalizacja

CKE Stara Rzeźnia
ul. Tadeusza Wendy 14, Szczecin
Kategoria

Organizator

CKE Stara Rzeźnia
Telefon
609 189 500
Email
stararzeznia@csl.eu
Czytaj więcej

Następne wydarzenie