+48 601 887 486 / +48 605 910 808 stararzeznia@csl.eu

’Spectrum na morze’ Agnieszka Mikołajczyk / wystawa w Starej Rzeźni

Wystawa marynistyczna  „Spectrum Na Morze„ Agnieszka Mikołajczyk

To kolejna już wystawa Agnieszki Mikołajczyk pod strzechą  Starej Rzeźni. Po bardzo pozytywnym przyjęciu poprzedniej „ Barwy Radości”, która była połączona z aukcją charytatywną dla dzieci z problemami ruchowo-oddechowymi, powraca z nowymi obrazami. Tym razem hasłem przewodnim jest malarstwo marynistyczne, jakże bliskie dla naszego Miasta i regionu.

Krajobraz morski, piękne pejzaże pełne różnorodnej kolorystyki, dynamika obrazów, spienione fale, statki i łodzie wyłaniające się z tafli błękitnej wody, wybrzeża, porty oraz odczucia jakich można doświadczyć żeglując, od zawsze fascynowały ludzkość. Malarka kreuje barwne kompozycje, bawiąc się światłem, ruchem i zagadkowymi przestrzeniami. ”Przyznam iż ,było to dla mnie prawdziwym wyzwaniem i jednocześnie świetną zabawą, w której zatracam się bez pamięci” – wspomina.

Wyjątkową cechą obrazów jest wyrazista faktura, charakteryzująca niepowtarzalny styl malarki , który jest jej najlepszą wizytówką.

Wszystkie obrazy, często niedopowiedziane, bez właściwych tytułów,  twórczyni pozostawia odbiorcom do indywidualnych przemyśleń, skojarzeń i interpretacji. Każda myśl, obraz powstający w głowie, stanowi nową koncepcję twórczą i tworzy niepowtarzalne dzieło sztuki.

Do stworzenia obrazów malarka wykorzystuje różne techniki malarskie, w szczególności akryl i szpachlę, nie mniej jednak najbardziej swobodnie czuje się w unikatowych i oryginalnych technikach własnych.

Wystawa marynistyczna „ Spectrum Na Morze” w dniach 16.07 do 15.08. 2021 Wszystkie dzieła można zobaczyć również na www.abstractartpainting.eu w zakładce / marynistyka

Polecamy i serdecznie zapraszamy

Data

16.07.2021 - 15.08.2021
Expired!

Więcej informacji

Czytaj więcej
CKE Stara Rzeźnia

Lokalizacja

CKE Stara Rzeźnia
ul. Tadeusza Wendy 14, Szczecin
Kategoria

Organizator

CKE Stara Rzeźnia
Telefon
609 189 500
Email
stararzeznia@csl.eu
Czytaj więcej

Następne wydarzenie