+48 601 887 486 / +48 605 910 808 stararzeznia@csl.eu

Sylwia Trojanowska / spotkanie autorskie w Starej Rzeźni

Wydarzenie z cyklu: „Kubryk Literacki” ze Starej Rzeźni zaprasza na spotkanie autorskie spotkamy się, żeby poznać bliżej Panią Sylwię Trojanowską i jego publikacje 🙂

Sylwia Trojanowska to szczecinianka, autorka bestsellerowych powieści obyczajowych, takich jak: trylogia „Sekrety i kłamstwa”, „A gdyby tak…”, „Wigilijna przystań”. Akcję często osadza w Szczecinie i rejonie województwa zachodniopomorskiego. Jest kolekcjonerką chwil, pasjonatką pozytywnego myślenia i… uśmiechu. Uwielbia podróże, te bliskie i te całkiem odległe. Wspiera działania na rzecz kobiet. Wraz z synem i mężem mieszka w otulinie Puszczy Bukowej.

Seria „Dobre chwile”, w skład której wchodzą „Powiedz mi jak będzie” (premiera 06.05.2020) oraz „Daj nam jeszcze szansę” (premiera 29.07.2020) to historie pełne emocji, refleksji i… życia. Opowiadają o losach ludzi takich, jak my, z naszymi troskami i radościami, nadziejami i straconymi szansami. Poruszają trudne, czasami bolesne tematy, ale jednocześnie są pełne dobrych chwil i nadziei na lepsze jutro. Pierwszy tom serii został świetnie przyjęty, zyskując miano bestsellera i powieści miesiąca na wielu portalach książkowych. Czytelniczki pisały o nim: „Mądra, bardzo potrzebna historia, która powinna być czytana i o której powinno być głośno” (Prostymi słowami), „To najbardziej „moja” książka spośród wszystkich, jakie dane mi było przeczytać w ostatnim czasie” (Lady Margot).

www.sylwiatrojanowska.com.pl

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, zapraszamy 🙂

Data

02.09.2020
Expired!

Czas

18:30 - 19:30

Koszt

wydarzenie bezpłatne

Więcej informacji

Wydarzenie na FB
CKE Stara Rzeźnia

Lokalizacja

CKE Stara Rzeźnia
ul. Tadeusza Wendy 14, Szczecin

Organizator

CKE Stara Rzeźnia
Telefon
609 189 500
Email
stararzeznia@csl.eu
Wydarzenie na FB

Następne wydarzenie