+48 601 887 486 / +48 605 910 808 stararzeznia@csl.eu

Triada rodzinna – czyli ballada o budowaniu relacji / warsztaty z coach Małgorzatą Krawczak

Triada rodzinna, czyli ballada o budowaniu relacji.

Triada rodzinna to mama, tata i dziecko. Tyle, ile dzieci w rodzinie tyle triad. Bo triada to wyjątkowa więź dziecka z rodzicami. Każde dziecko ma swoją więź. Rodzice są od przedstawiania dzieciom życia i tego, jak będą czuły się w relacjach ze sobą i z innymi oraz tego, jak inni będą ich traktować.

Mama i tata to zbiory wielu historii, wielu przeżyć, bólu i radości. To pierwszy emocjonalny elementarz każdego dziecka. Czego dziecko nauczyło się o sobie, czytając często niezrozumiałe dla siebie historie? 

To, czego uczymy się obserwując naszych rodziców, bo przecież stosunkowo słabo ich słuchamy, tym dysponujemy w naszej dorosłości, w której stajemy się rodzicem, od którego jego własne dziecko uczy się o życiu bardziej obserwując niż słuchając tzw. dobrych rad.

Zapraszam Cię na warsztat, który nie należy do tych pasywnych, na których się słucha i miło spędza czas. Praca z kartami coachingowymi pobudzi Twoje impulsy do działania, by odkrywać to, co zostało przez Ciebie z różnych przyczyn zapomniane, zaprzestane. Na tym warsztacie zaktywizujesz swój dostęp do głosu własnego serca, by wyraźniej słyszeć głos swojej duszy. Nasza dusza przemawia do nas za pomocą symboli, metafor, obrazów i natury – to tzw. zdarzenia losu, zbiegi okoliczności czy pospolite ‘przypadki’. W rzeczywistości to próba nawiązania z nami relacji po to, abyśmy mogli pomóc najpierw sobie, by zrozumieć intencję pomagania.

Warsztaty są bezpłatne, jednak obowiązują zapisy: gosia@malgorzatakrawczak.pl

Nazywam się Małgorzata Krawczak 

Jestem pasjonatką działania zgodnego z wartościami szczęśliwego człowieka; wierzę, że życie to spójna całość, a nie odrębne kawałki będące pracą, rodziną czy hobby. Z coachingiem zetknęłam się ponad 15 lat temu i okazało się, że to właśnie tego szukałam myśląc o mojej karierze zawodowej. W tym kierunku zaczęłam się kształcić i poszukiwać takich metod pracy, 

by skutecznie odbudowywać poczucie własnej wartości i pewności siebie. Uwielbiam pracować metodami Points Of You® i Soul Coaching®.

Zarówno w pracy, jak i w życiu podążam za swoją pasją – wspieram ludzi w radzeniu sobie z trudnymi emocjami, które im towarzyszą w relacjach. Towarzyszę w odnajdywaniu drogi do siebie. Pomagam ludziom odbudować ich poczucie wartości tak, aby świadomie i z odwagą szli w kierunku spełniania swoich marzeń i realizowania życiowej misji. 

 Z układania własnych relacji i bazując na kilkuletniej pracy z ludźmi powstała książka „Coaching relacji z sobą i bliskimi”.

Jestem głęboko przekonana, że gdy człowiek zna swój potencjał, wie kim jest i czego chce od życia, ma w sobie odwagę, aby iść otwarcie przez życie, potrafi marzyć z rozmachem, ignorując własne lęki – to nie szuka ucieczki od rzeczywistości tylko możliwości wpływania na swoją rzeczywistość.

Więcej info na www.malgorzatakrawczak.pl oraz na Facebook, Instagram i Youtube.

 

Data

12.06.2024
Expired!

Czas

18:00

Więcej informacji

Czytaj więcej
CKE Stara Rzeźnia

Lokalizacja

CKE Stara Rzeźnia
ul. Tadeusza Wendy 14, Szczecin

Organizator

CKE Stara Rzeźnia
Telefon
609 189 500
Email
stararzeznia@csl.eu
Czytaj więcej

Następne wydarzenie