+48 601 887 486 / +48 605 910 808 stararzeznia@csl.eu

Warsztaty coachingowe: To, co żywe we mnie… / Małgorzata Krawczak

Cykl stacjonarnych warsztatów coachingowych pt. „To, co żywe we mnie…” w Starej Rzeźni.
10.10.2023, godz. 18.00 – 19.30
WAŻNE: Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy: gosia@malgorzatakrawczak.pl
W każdym z nas są żywe tematy. Nie zawsze umiemy o nich rozmawiać. I choć nie zawsze chcemy o tym, to zawsze potrzebujemy się temu przyjrzeć. I takiemu przyglądaniu się temu, co w nas na dany moment żywe, będą poświęcone te spotkania.
‘Poznawanie przez doświadczanie’ to hasło będzie towarzyszyć każdemu spotkaniu ze sobą samym za sprawą różnych tematów. Każdy warsztat będzie podróżą w głąb siebie, by spotykać się z różnymi aspektami własnej osobowości, by poznawać sens i przekaz tego, co nas spotkało lub spotyka, by wzmacniać poczucie własnej wartości i by z życzliwością traktować siebie. Będziemy eksplorować tematy z życia codziennego, które zamykają nasze serca na radość życia i na radość bycia sobą.
Jak to będzie wyglądało?
Podczas warsztatów będziemy pracować metodami fototerapii, metafory i wizualizacji. Przychodzisz z tematem, który jest w Tobie żywy. Dzięki moim pytaniom oraz inspiracjom ze zdjęć, będziesz miała/-ł możliwość zobaczenia siebie w tym temacie z innej perspektywy.Natomiast podczas wizualizacji możesz znaleźć dodatkową opcję, która wspomoże Cię w znalezieniu optymalnych rozwiązań.
Będziemy pracować z poziomu serca, bo jak mówi autorytet międzynarodowej klasy w dziedzinie wstydu i odwagi, Brenè Brown– „Trzeba zaryzykować sercem, by serca nie stracić.”
Jeżeli chcesz podczas eksplorowania tematu mierzyć się ze sobą na poziomie emocjonalnym i mentalnym, zapraszam serdecznie.
Czym jest lęk? Co lęk chce nam powiedzieć? Co chce nam pomóc zrozumieć? Dlaczego budzi w nas smutek i gniew? Dlaczego odbiera radość życia?
_______________________
Nazywam się Małgorzata Krawczak
Jestem pasjonatką działania zgodnego zwartościami szczęśliwego człowieka; wierzę, że życie to spójna całość, a nieodrębne kawałki będące pracą, rodziną czy hobby.
Z coachingiem zetknęłam się 15 lat temu i okazało się, że to właśnie tego szukałam myśląc o mojej karierze zawodowej.
W tym kierunku zaczęłam się kształcić, ukończyłam wiele specjalistycznych kursów i certyfikowanych szkoleń. Do serca najbardziej przypadły mi Soul Coaching® i metodologia Points Of You®.
Zarówno w pracy, jak i w życiu podążam za swoją pasją – wspieram ludzi w radzeniu sobie z trudnymi emocjami, które imtowarzyszą w relacjach.
Z układania własnych relacji i bazując na kilkuletniej pracy z ludźmi powstała książka „Coaching relacji z sobą i bliskimi”.
Pracuję z kobietami, które chcą cieszyć się swoją dojrzałą kobiecością. Pomagam im odzyskiwać radość z bycia sobą, by mogły stawać się tymi osobami, którymi potrzebują być, by móc realizować własne marzenia.
Więcej info na www.malgorzatakrawczak.pl oraz na Facebook, Instagram i Youtube.

Data

10.10.2023
Expired!

Czas

18:00 - 19:30

Więcej informacji

Czytaj więcej
CKE Stara Rzeźnia

Lokalizacja

CKE Stara Rzeźnia
ul. Tadeusza Wendy 14, Szczecin

Organizator

CKE Stara Rzeźnia
Telefon
609 189 500
Email
stararzeznia@csl.eu
Czytaj więcej

Następne wydarzenie