+48 601 887 486 / +48 605 910 808 stararzeznia@csl.eu

Warsztaty z coach Małgorzatą Krawczak / Emocjonalne przeprowadzki

Warsztaty są bezpłatne, jednak obowiązują zapisy: gosia@malgorzatakrawczak.pl
OPIS:
EMOCJONALNE PRZEPROWADZKI to warsztat, podczas którego uświadomisz sobie, z czym ciągle przeprowadzasz się w kolejny etap swojego życia. Przeprowadzając się w nowe miejsca, kupujemy nowe wyposażenie i zabieramy tylko niektóre meble i rzeczy, bo stare już się nie zmieszczą, no i nie są już potrzebne lub też stały się niemodne.
Z każdym naszym doświadczeniem przeprowadzamy się do nowego etapu naszego życia i często dziwimy się, że utykamy, że nie mamy przestrzeni na nową jakość życia. A gdzie ta nowa jakość ma się zmieścić, skoro w każdym etapie naszego życia rozpakowujemy najpierw te stare emocje, przekonania i zachowania. Gdzie mają się zmieścić te nowe?
Carl Gustaw Jung mawiał, że dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem.
Zapraszam Cię na warsztat, który nie należy do tych pasywnych, na których się słucha i miło spędza czas. Praca z kartami coachingowymi pobudzi Twoje impulsy do działania, by odkrywać to, co zostało przez Ciebie z różnych przyczyn zapomniane, zaprzestane. Na tym warsztacie zaktywizujesz swój dostęp do głosu własnego serca, by wyraźniej słyszeć głos swojej duszy. Nasza dusza przemawia do nas za pomocą symboli, metafor, obrazów i natury – to tzw. zdarzenia losu, zbiegi okoliczności czy pospolite ‘przypadki’. W rzeczywistości to próba nawiązania z nami relacji po to, abyśmy mogli pomóc najpierw sobie, by zrozumieć intencję pomagania.

Data

13.03.2024
Expired!

Czas

18:00

Więcej informacji

wydarzenie fb
CKE Stara Rzeźnia

Lokalizacja

CKE Stara Rzeźnia
ul. Tadeusza Wendy 14, Szczecin

Organizator

CKE Stara Rzeźnia
Telefon
609 189 500
Email
stararzeznia@csl.eu
wydarzenie fb

Następne wydarzenie