+48 601 887 486 / +48 605 910 808 stararzeznia@csl.eu

Wykład Małgorzaty Krawczak – Czego uczą nas emocje? – MIŁOŚĆ

Każdy stan emocjonalny jest niczym ubranie – może być ciasne, niewygodne i niemodne lub wygodne i idealnie podkreślające nasze atuty.

Miłość jest sposobem bycia. Energią emanującą z nas, gdy uwolnimy to, co ją blokuje. To coś więcej niż emocja czy myśl – to stan istnienia. Miłość jest tym, czym się staliśmy, podążając ścieżką poddania. Z miłością do życia przychodzimy na świat i w pełnej, bezwarunkowej miłości spędzamy pierwsze lata życia, zanim wychowanie nie zacznie nas wykrzywiać…

Miłość jest ochraniająca, współpracująca, podtrzymująca, obejmuje wszystko i jest łaskawa. Cechują ją ciepło, wdzięczność, docenianie, pokora, realizacja, wizja, czystość intencji i słodycz. Na poziomie Miłości kierujemy się sercem, jesteśmy hojni, wspierający, kochający, przebaczający i można na nas polegać.

Miłość to sposób bycia w świecie, który charakteryzuje postawa: „Jak mogę być ci pomocnym? Jak mogę cię wesprzeć? Pożyczę ci pieniądze, kiedy jesteś bez grosza. Mogę ci pomóc znaleźć pracę. Pocieszę cię, kiedy cierpisz z powodu straty w rodzinie”. Kiedy idziemy z miłością przez świat, wnosimy do niego więcej światła.

(Wykład Małgorzaty Krawczak z cyklu: 'Świadomość emocjonalna, czyli czego uczą nas emocje?’)

Data

01.06.2021
Expired!

Czas

18:00

Więcej informacji

Czytaj więcej

Organizator

CKE Stara Rzeźnia
Telefon
609 189 500
Email
stararzeznia@csl.eu
Czytaj więcej