+48 601 887 486 / +48 605 910 808 stararzeznia@csl.eu

Wystawa „Nas troje. Nastroje”

Zapraszamy serdecznie na wystawę „Nas troje. Nastroje”, która odbędzie się w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. Będzie ona dostępna od 2 do 14 października 2020.
Wystawa „Nas troje. Nastroje” to wystawa malarstwa trzech twórców.
🎨 Ewa Rogala – członek Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Marynistów w Szczecinie, Zachodniopomorskiego  towarzyszenia Twórców Kultury w Szczecinie, a także Pracowni Stary Młyn w Szczecinie. Wystawiała swoje prace między innymi w Galerii „Pod Fontanną”, Inkubatorze Kultury i w wielu innych miejscach.
🎨 Zofia Wojtysiak – prezes Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Twórców Kultury w Szczecinie, członek zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Marynistów w Szczecinie i Towarzystwa Walki z Kalectwem w Szczecinie. Na przestrzeni lat wystawiała swoje prace między innymi w Książnicy Pomorskiej, Urzędzie Marszałkowskim, Sejmiku Zachodniopomorskim i w wielu innych galeriach.
🎨 Krzysztof Majorek – działa w Stowarzyszeniu Artystycznym Integracji Europejskiej, Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Twórców Kultury i w Związku Artystów Szczecińskich. Brał udział w wystawach zbiorowych w Książnicy Pomorskiej, Galerii Prezydenckiej i innych.
Wstęp wolny!
Serdecznie zapraszamy!

Data

02. - 14.10.2020
Expired!

Czas

08:00 - 18:00

Koszt

wstęp wolny

Więcej informacji

więcej
CKE Stara Rzeźnia

Lokalizacja

CKE Stara Rzeźnia
ul. Tadeusza Wendy 14, Szczecin
Kategoria

Organizator

CKE Stara Rzeźnia
Telefon
609 189 500
Email
stararzeznia@csl.eu
więcej

Następne wydarzenie