+48 601 887 486 / +48 605 910 808 stararzeznia@csl.eu

Yaga Kowalik / Krakowska Scena Piosenki Francuskiej

Yaga Kowalik-absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie, laureatka licznych festiwali piosenki. W latach 90 wyjeżdża na stypendium piosenkarskie do Paryża. Uczęszcza do prestiżowego „Conserwatoire Mobel” prowadzonego przez Alice Dona.
W Paryżu poznaje kompozytora Norberta Chiche. Wynikiem współpracy z nim jest nagranie we Francji teledysku do piosenki p.t”Cracovie”, udział w targach płytowych MIDEM w Cannes, a także występ na międzynarodowym Festiwalu Piosenki w Sopocie. Równocześnie w ramach promocji teledysku bierze udział w licznych programach telewizyjnych,a także przygotowuje obszerny recital piosenek francuskich. Na zaproszenie muzyka Gilles Pellegrini Yaga Kowalik wyjeżdża ponownie do Francji.Spotyka się wówczas z twórczością BARBARY. Od tej chwili zafascynowana NIĄ opracowuje piosenki z jej repertuaru.
Koncert ” Barbara-historia życia” otwiera cykl p.t. ‚Yaga Kowalik w repertuarze…” w którym artystka prezentuje kolejno repertuar takich twórców klasyki piosenki francuskiej jak: Juliette Greco, Edith Piaf czy Charles Aznavour.
Bilety do nabycia na bilety.fm oraz w Kubryku Literackim.

Data

02.10.2021
Expired!

Czas

19:00

Koszt

65.00zł

Więcej informacji

BILETY
CKE Stara Rzeźnia

Lokalizacja

CKE Stara Rzeźnia
ul. Tadeusza Wendy 14, Szczecin
Kategoria

Organizator

CKE Stara Rzeźnia
Telefon
609 189 500
Email
stararzeznia@csl.eu
BILETY

Następne wydarzenie