+48 601 887 486 / +48 605 910 808 stararzeznia@csl.eu

Zaproś 2024 rok do swojego życia

Warsztaty coachingowe z Małgorzatą Krawczak


Warsztaty są bezpłatne, jednak obowiązują zapisy -> 📩 gosia@malgorzatakrawczak.pl
Stare powiedzenie mówi, że z Nowym Rokiem, nowym krokiem. Czyli czas porzucić dotychczasowe zwyczaje i włazić w Nowy Rok z listą postanowień, jako biletem wstępu do pomyślności. Weź pod uwagę, że pomyślność to stan, w którym sprawy układają się po myśli. Zatem, jeżeli Twoje myśli opierają się na lęku, to jak będą układały się Twoje sprawy? I teraz już wiesz, dlaczego tak trudno wytrwać w postanowieniach…
Czas na nowe zwyczaje – zaproś 2024 rok do swojego życia i pokaż mu, jakim jesteś gospodarzem i jak patrzysz na siebie i swoje możliwości. Idziesz z duchem czasu i zmieniasz się, czy tylko spekulujesz w temacie zmian?
Każda zmiana zaczyna się od zmiany własnych przekonań. Do takiego procesu Cię zapraszam – do tworzenia swojej wartości, by 2024 rok mógł zobaczyć, jaką wartość ma dla Ciebie Twoje życie. Podczas spotkania ciekawym doświadczeniem dla uczestników będzie praca z obrazem. Praca, która wykracza daleko poza schematy wyuczone, czyli „Co widzę na obrazku?”. To będzie praca na poziomie metafory, czyli „Jak to, co widzę na obrazku, odzwierciedla to, co się dzieje w moim życiu?”. I choć na początku dla wielu może to być ogromna przeprawa ze swoimi utartymi i skostniałymi przekonaniami, bo „obrazek, to obrazek, nie życie”, to z czasem okazuje się, że życie to niezliczona ilość obrazków.

Data

03.01.2024
Expired!

Czas

18:00 - 20:00

Więcej informacji

Czytaj więcej
CKE Stara Rzeźnia

Lokalizacja

CKE Stara Rzeźnia
ul. Tadeusza Wendy 14, Szczecin

Organizator

CKE Stara Rzeźnia
Telefon
609 189 500
Email
stararzeznia@csl.eu
Czytaj więcej

Następne wydarzenie